ALFA LAVAL NORDIC

BIS Minor Puppy IV, JUNIOR CLUB WINNER, JBOB, BOB CZCH

Narozen

17.7.2019

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

clear R1/1

26.1.2021

MVDr. Antalová Zuzana, Eva Nutzová

Affirmed Avokaduh

Narozen

25.4.2015

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 1/3

clear R 1/1

PLL

Patella

Cerf

clear R 1/1

2.11.2016

Veselý Aleš, +420 773 687 701

Almost Rebel Aschabey

HRHC CZCH CZCCH CZGCH SKCH SKGCH , National winner

Narozen

4.7.2017

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear 1/3

clear 1/1

PLL

Patella

Cerf

clear 1/2

26.1.2021

Petra Chaloupková, Kuřim u Brna

Alphie Jedeansa Viane

CZCH, CZCCH, BOS

Narozen

17.5.2016

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

23.8.2018

Věra Hladíková, verahlad@seznam.cz, Týnec nad Sázavou

Alva Edison Fenix de Fuego

Narozen

24.5.2016

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 1/1

clear R 1/1

PLL

Patella

Cerf

clear R 1/1

26.10.2017

Kořínková Kristýna

Amazing Boy Akwen

Narozen

1.6.2011

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 1/1

clear

PLL

Patella

Cerf

clear R 2/1

Zuzana Antalová

Amazing Hippo Mona Christie

Narozen

11.8. 2018

prcd/PRA

PRA/rcd3

R2/3

R2/1

PLL

Patella

Cerf

R3/3

Ambition to Win Aschabey

HRHC CZCH CZCCH DKCH SKCH Winner of Speciality Show, Nordic Winner

Narozen

4.7.2017

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear 1/3

clear 1/1

PLL

Patella

Cerf

clear 1/1

26.1.2021

Petra Chaloupková, Kuřim u Brna

Argo Anemone Blanda

RODOKMEN

Narozen

prcd/PRA

PRA/rcd3

R2/1

R2/1

PLL

Patella

Cerf

R2/1

2.8.2021

Arman Winning Smile

Speciality show IX Group Best Puppy, Future Hope Of Croatia,res.BISJ, BOB,Split winner

Narozen

20.11.2019

prcd/PRA

PRA/rcd3

Clear

Clear

PLL

Patella

Cerf

Clear

26.1.2021

Petra Chmelová

Armani Labas Rytas

Narozen

29.3.2012

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

0/0

clear

12.2.2017

Vozníková Taťána, +420 724 062 090

Aston Martin Winning Smile

Narozen

12.3.2017

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

17.5.2021

Pospíšil Jiří, +420 777 648 312

Avokado Hana´s guards

Narozen

11.6.2017

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 1/1

clear R 1/1

PLL

Patella

Cerf

clear

29.10.2018

Vozníková Taťána, +420 724 062 090

Azak Crestedgang

ATCH, HRHC, CROJCH, CZCH, CZCCH, CZJCH, HJCH, INTCH(FCI), PLCH, PLJCH, SRBCH, SKCH, SKGCH, Club Winner CZ2011

Narozen

5.6.2010

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

0/0

clear

23.2.2017

Azzaro Crystal Ice

Best junior male Ostrava 2013, Regional winner 2014, Regional winner 2015, Regional winner 2016

Narozen

18.7.2012

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 1/2

clear

PLL

Patella

Cerf

carrier

13.9.2017

Hauková Lenka

Baphomet Baal Haneli Nice

Narozen

7.6.2019

prcd/PRA

PRA/rcd3

Clear

Clear

PLL

Patella

Cerf

Clear

28.6.2021

Klára Hladíková

Bellagio Kinu Legenda

Club junior winner 2009 CZ, Landesjugendsieger Thüringen 2009, BIS 3 Junior of Day

Narozen

10.7.2008

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

Salátová Jiřina, +420 737 769 888

Best Bandito z Andělovy dlaně

CZCH

Narozen

6.2.2010

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

carrier

10.4.2018

Birchvölgyi Edison the Grandiose

BGJCH

Narozen

20.8.2014

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

0/0

clear

7.10.2015

Pohanová Eliška, +420 777 040 991

Bonton Forest Pompinell´

Narozen

21.6.2017

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

25.10.2018

Jan Koldinský, 733 602 072, Rokycany

CC Dior Du Domaine Du President

CZCH, CERCH, INTCH(FCI), SKCH, SKJCH, SLOCH

Narozen

7.3.2007

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

5.4.2017

Vozníková Taťána, +420 724 062 090

Call Me Hero z Jestřebího království

CAC, r.CAC, CAJC, Club Junior Winner

Narozen

17.12.2013

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 1/2

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

2.2.2018

Casmai Standig Ovation

CAC, r.CAC, Reional Winner

Narozen

15.9.2012

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

24.2.2021

Claudius Eve BLer

CZCH, CZVCH

Narozen

22.10.2005

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

Crest-Vue´s Civil Disturbance

CZCH, CZJCH, CACIB, Best of Breed

Narozen

19.1.2008

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

clear R 1/1

13.6.2018

Cromwell z Valdorfských lesů

HRHC, CZCH, CZJCH, INTCH, Crufts gualifications 2017, Crufts 2017 - VHC, Crufts gualifications 2020

Narozen

28.8.2014

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 1/1

clear R 1/

PLL

Patella

Cerf

clear R 1/1

20.9.2018

Mašková Romana

Czech Gilar Ankadi

CZJCH, BIS, BIG, 3x BOB, 2x BOS, JCH KCHCCHP

Narozen

22.2.2018

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R1/1

clear R1/3

PLL

Patella

Cerf

carier

20.8.2019

Dakkon Freuhartang

HRHC, CZCH, CZCCH, CZJCH, SKCH, SKJCH, JBIG, JBOD, JUNIOR BEST IN SHOW

Narozen

4.7.2016

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

13.2.2020

Hudáková Magdaléna, +420 604 812 728

Elessar Loiseleuria

Narozen

5.5.2012

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 2/1

clear

PLL

Patella

Cerf

clear R 1/1

27.3.2017

Emir z Půlnočního dvora

CZCH, CZCCH, CZGCH, CZJCH, JBOB, BOB

Narozen

21.6.2011

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 1/1

PLL

Patella

Cerf

clear R 1/1

Energy Di Deluxe

CZJCH, SKJCH

Narozen

20.4.2017

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

3.10.2018

Jana Janoušková

Eschley Maulebi Star

Narozen

8.8.2011

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 2/1

clear

PLL

Patella

Cerf

clear R 1/1

1.4.2016

Lukáš Sehnal

Family Song´s Percy

BIHCH

Narozen

25.1.2012

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 1/1

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

27.10.2017

Eva Nutzova

Family Song´s Zoomer

CZCH

Narozen

25.2.2017

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R1/1

clear R1/1

PLL

Patella

Cerf

clear R1/1

13.6.2018

Ilona Dandanová, + 420 604 941 276

Felippe Jemalle

HRHC, CZCH, CZCCH, CZGCH, INTCH(FCI), SKCH 5x BOB, BOG 3, National winner 2015, Karawanken Winner 2012, Zagreb Winner 2012, Cruft´s 2013 VHC

Narozen

10.2.2011

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

PLL

Patella

Cerf

Jana Janoušková

Flipper Tru Lásky Dar

CZCH, CZCCH, CZGCH, BOS

Narozen

22.6.2012

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

0/0

clear

23.8.2018

Věra Hladíková, verahlad@seznam.cz, Týnec nad Sázavou

Forest Junior Modern Family

Narozen

18.8.2019

prcd/PRA

PRA/rcd3

R1/2

Clear

PLL

Patella

Cerf

R1/2

19.8.2020

Jiřina Salátová

Future Star Akwen

BOB, Crufts 2018 2nd place, President cup winner 2018

Narozen

11.6.2016

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 1/1

PLL

Patella

Cerf

clear R 1/1

Habanero´s Crest Pepe

JCHSK

Narozen

24.6.2020

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

5.10.2021 clear

Eva Nutzová

Harvi Crestedgang

Narozen

10.7.2020

prcd/PRA

PRA/rcd3

R2/2

R1/1

PLL

Patella

Cerf

clear

10.3.2022

I love you z Andělovy dlaně

JUNIOR CLUB WINNER

Narozen

7.5.2016

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 1/1

clear R 1/1

PLL

Patella

Cerf

clear R 1/1

Vanzlová Jana, +420 739 458 671

Idol z Jasné hvězdy

PLJCH, Club Junior Winner

Narozen

14.8.2014

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 1/1

clear R 1/1

PLL

Patella

Cerf

clear R 1/1

1.3.2017

Monika Dornakova & Katerina Dornakova

Ignition To Mars Plyšový přítel

Narozen

9.6.2014

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 1/1

clear

PLL

Patella

Cerf

carrier

19.3.2018

Iva Strnadová

In My Soul von Shinbashi

ATCH, CZCH, CERCH, VDHCH, VDHJCH, CERJCH, HCH, INTCH(FCI), PLCH, SKCH, CROCH, Sieger Rostock 2017, 5x BOB, 9x BOS, 13x CACIB, 9x Res.CACIB

Narozen

2.3.2014

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

29.6.2017

Hajduková Marie, +420 723 379 048

Incantodelmondo My Wish To Be Great

Nationa Winner

Narozen

21.4.2015

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

26.7.2018

Petr a Denisa Melkovi

Kashmir z Jasné hvězdy

CZCH. CZCCH. INTCH(FCI). PLCH. PLJCH. ROMCH. SRBCH. SKCH

Narozen

3.5.2015

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 1/3

clear R 1/2

PLL

Patella

Cerf

0/0

clear R 1/2

5.2.2019

Michaela Szurmanová

Key To heart Heybett Jemalle

ATCH, CZCH, INTCH(FCI), SKCH, BISS Junior III, BISS Puppy

Narozen

21.8.2015

prcd/PRA

PRA/rcd3

PLL

Patella

Cerf

25.11.2016

Lenka Markovičová, +420 728 149 142

Kongo Mongoshi

JUNIOR BOB

Narozen

9.12.2010

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

Jiřina Salátová

Kranar Nordic West

Narozen

2.5.2020

prcd/PRA

PRA/rcd3

Clear

Clear

PLL

Patella

Cerf

Clear

28.7.2021

Petr Melka

Landkris Mango

ATCH, CZCH, CZCCH, CZGCH, CZJCH, VDHCH, CERCH, INTCH(FCI), PLCH, ROCH, SRBCH, SKCH, BEST IN SHOW Nord Bohemia Canis Litomerice 2015, Crufts qualification 2015, Grand champion, Winter Winner Nitra 2016

Narozen

8.3.2013

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

0/0

clear

15.6.2020

Procházková Kateřina, +420 775 361 134

Luccas Bos Bohemia

Narozen

2.5.2016

prcd/PRA

PRA/rcd3

PLL

Patella

Cerf

Martina Habanová

Luchnis for Molosos Gratzi

ATCH, ATJCH, BGCH, CZCH, CZCCH, CZGCH, CZJCH, GRCH, HCH, INTCH(FCI), MKCH, MOLCH, ROMCH, ROGCH, SKCH, UKRCH, BEST IN GROUP 1, BEST IN GROUP 2, BEST IN GROUP 3, BEST IN GROUP 4, MIDDLE & EAST EUROPEAN JUNIOR WINNER, AUSTRIAN BUNDESSIEGER, CHAMPION OF BESSARABIA, GRAND CHAMPION OF UKRAINE, GRAND CHAMPION OF BULGARIA, BALKAN CHAMPION, CHAMPION OF CROATIA, GRAND CHAMPION OF MACEDONIA BLACK SEA WINNER, 5x Best Of Juniors, 34x CACIB, 3x National Winner, Speciality Club Winner 9x BOS, 28x BOB Cruft's Qualifications 2017, 2018, 2019, 2020, Import UA

Narozen

4.8.2015

prcd/PRA

PRA/rcd3

PLL

Patella

Cerf

Luksorius Jeffree Star

SKJCH

Narozen

2.1.2014

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

8.8.2019

Koldová Bohumila

Mango Kalis z Třeště

Narozen

12.12.2007

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

12.4.2016

Kusá Božena, +420 602 402 392

Mano Ponis Vikingas

Narozen

6.1.2020

prcd/PRA

PRA/rcd3

Clear

Clear

PLL

Patella

Cerf

Clear

Kateřina Procházková

Mohawk Smart Art

SRBCH, SLOCH

Narozen

31.12.2009

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

Táňa Vozníková

Need Red Love Queen Malverne

CJCH

Narozen

12.4.2020

prcd/PRA

PRA/rcd3

Clear

Clear

PLL

Patella

Cerf

Clear

24.6.2021

Jana Janoušková

Neon z Jasné hvězdy

Narozen

19.5.2016

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 1/2

clear R 1/1

PLL

Patella

Cerf

clear R 1/2

10.8.2017

Záchulová Eva

Nexus Jemalle

CC, BIS

Narozen

16.12.2017

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 2/2

clear R 2/1

PLL

Patella

Cerf

0/0

clear R 2/2

22.2.2021

Lenka Markovičová, +420 728 149 142

Nicco Jemalle

Narozen

16.12.2017

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 2/2

clear R 2/1

PLL

Patella

Cerf

0/0

clear R 2/2

22.2.2021

Lenka Markovičová, +420 728 149 142

Nuebby Cool Lady

CZCH

Narozen

26.1.2012

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

carrier

PLL

Patella

Cerf

clear

31.1.2018

Romana Hlubočková

Pegas z Jasné hvězdy

MNCH

Narozen

16.12.2007

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 1/2

clear

PLL

Patella

Cerf

0/0

clear

18.11.2017

Szurmanová Michaela, +420 724 203 243

Phoenix Bos Bohemia

Narozen

1.7.2018

prcd/PRA

PRA/rcd3

R1/1

R1/1

PLL

Patella

Cerf

R1/1

6.9.2021

E. Soudská

Prince George z Andělovy dlaně

Narozen

24.9.2019

prcd/PRA

PRA/rcd3

R2/2

R2/2

PLL

Patella

Cerf

R3/1

12.5.2021

Jana Vanzlová

Proud Pony U´ve Got Talent

Narozen

17.5.2010

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

23.9.2019

Pavlína Zemanová

Qvido z Boniki

BGCH CZCH CZJCH ROMJCH

Narozen

8.8.2018

prcd/PRA

PRA/rcd3

Clear

Clear

PLL

Patella

Cerf

Clear

22.5.2020

Rafael Sidabrine Tuopa

Narozen

26.5.2012

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

Jana Vanzlová

Rocky Jemalle

Narozen

11.6.2020

prcd/PRA