Affirmed Avokaduh

Narozen

25.4.2015

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 1/3

clear R 1/1

PLL

Patella

Cerf

clear R 1/1

2.11.2016

Veselý Aleš, +420 773 687 701

Almost Rebel Aschabey

CZCH, Regional winner, CACIB, BOB, BOS

Narozen

4.7.2017

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear 1/3

clear 1/1

PLL

Patella

Cerf

clear 1/2

Petra Chaloupková, Kuřim u Brna

Alphie Jedeansa Viane

CZCH, CZCCH, BOS

Narozen

17.5.2016

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

23.8.2018

Věra Hladíková, verahlad@seznam.cz, Týnec nad Sázavou

Alva Edison Fenix de Fuego

Narozen

24.5.2016

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 1/1

clear R 1/1

PLL

Patella

Cerf

clear R 1/1

26.10.2017

Kořínková Kristýna

Amazing Boy Akwen

Narozen

1.6.2011

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 1/1

clear

PLL

Patella

Cerf

clear R 2/1

Zuzana Antalová

Ambition to Win Aschabey

CROCH, National Winner, Club Winner, BOB, BOS

Narozen

4.7.2017

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear 1/3

clear 1/1

PLL

Patella

Cerf

clear 1/1

Petra Chaloupková, Kuřim u Brna

Armani Labas Rytas

HRHC, CZJCH, INTCH(FCI), SRBCH, SKCH, SKJCH, SLOCH, Import LT

Narozen

29.3.2012

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

0/0

clear

12.2.2017

Vozníková Taťána, +420 724 062 090

Aston Martin Winning Smile

CZCH, CZCCH, Import BY

Narozen

12.3.2017

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

13.6.2018

Pospíšil Jiří, +420 777 648 312

Avokado Hana´s guards

Narozen

11.6.2017

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 1/1

clear R 1/1

PLL

Patella

Cerf

clear

29.10.2018

Vozníková Taťána, +420 724 062 090

Azak Crestedgang

ATCH, HRHC, CROJCH, CZCH, CZCCH, CZJCH, HJCH, INTCH(FCI), PLCH, PLJCH, SRBCH, SKCH, SKGCH, Club Winner CZ2011

Narozen

5.6.2010

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

0/0

clear

23.2.2017

Azzaro Crystal Ice

Best junior male Ostrava 2013, Regional winner 2014, Regional winner 2015, Regional winner 2016

Narozen

18.7.2012

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 1/2

clear

PLL

Patella

Cerf

carrier

13.1.2020

Hauková Lenka

Bellagio Kinu Legenda

Club junior winner 2009 CZ, Landesjugendsieger Thüringen 2009, BIS 3 Junior of Day, Import LT

Narozen

10.7.2008

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

Salátová Jiřina, +420 737 769 888

Best Bandito z Andělovy dlaně

CZCH

Narozen

6.2.2010

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

carrier

10.4.2018

Birchvölgyi Edison the Grandiose

BGJCH, Import HU

Narozen

20.8.2014

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

0/0

clear

7.10.2015

Pohanová Eliška, +420 777 040 991

Bonton Forest Pompinell´

Narozen

21.6.2017

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

25.10.2018

Jan Koldinský, 733 602 072, Rokycany

CC Dior Du Domaine Du President

CZCH, CERCH, INTCH(FCI), SKCH, SKJCH, SLOCH, Import FR

Narozen

7.3.2007

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

5.4.2017

Vozníková Taťána, +420 724 062 090

Call Me Hero z Jestřebího království

CAC, r.CAC, CAJC, Club Junior Winner

Narozen

17.12.2013

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 1/2

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

2.2.2018

Casmai Standig Ovation

CAC, r.CAC, Reional Winner, Import AU

Narozen

15.9.2012

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

29.9.2017

Claudius Eve BLer

CZCH, CZVCH

Narozen

22.10.2005

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

Crest-Vue´s Civil Disturbance

CZCH, CZJCH, CACIB, Best of Breed, Import USA

Narozen

19.1.2008

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

clear R 1/1

13.6.2018

Cromwell z Valdorfských lesů

HRHC, CZCH, CZJCH, INTCH, Crufts gualifications 2017, Crufts 2017 - VHC, Crufts gualifications 2020

Narozen

28.8.2014

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 1/1

clear R 1/

PLL

Patella

Cerf

clear R 1/1

20.9.2018

Mašková Romana

Czech Gilar Ankadi

CZJCH, BIS, BIG, 3x BOB, 2x BOS, JCH KCHCCHP

Narozen

22.2.2018

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R1/1

clear R1/3

PLL

Patella

Cerf

carier

20.8.2019

Dakkon Freuhartang

HRHC, CZCH, CZCCH, CZJCH, SKCH, SKJCH, JBIG, JBOD, JUNIOR BEST IN SHOW

Narozen

4.7.2016

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear 1/1

clear

PLL

Patella

Cerf

clear 1/1

27.8.2019

Hudáková Magdaléna, +420 604 812 728

Elessar Loiseleuria

Narozen

5.5.2012

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 2/1

clear

PLL

Patella

Cerf

clear R 1/1

27.3.2017

Emir z Půlnočního dvora

CZCH, CZCCH, CZGCH, CZJCH, JBOB, BOB

Narozen

21.6.2011

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 1/1

PLL

Patella

Cerf

clear R 1/1

Energy Di Deluxe

CZJCH, SKJCH, Import UA

Narozen

20.4.2017

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

3.10.2018

Jana Janoušková

Eschley Maulebi Star

Narozen

8.8.2011

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 2/1

clear

PLL

Patella

Cerf

clear R 1/1

1.4.2016

Lukáš Sehnal

Family Song´s Percy

BIHCH, Import SK

Narozen

25.1.2012

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 1/1

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

27.10.2017

Eva Nutzova

Family Song´s Zoomer

CZCH, Import SK

Narozen

25.2.2017

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R1/1

clear R1/1

PLL

Patella

Cerf

clear R1/1

13.6.2018

Ilona Dandanová, + 420 604 941 276

Felippe Jemalle

HRHC, CZCH, CZCCH, CZGCH, INTCH(FCI), SKCH 5x BOB, BOG 3, National winner 2015, Karawanken Winner 2012, Zagreb Winner 2012, Cruft´s 2013 VHC

Narozen

10.2.2011

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

PLL

Patella

Cerf

22.1.2020

Jana Janoušková

Flipper Tru Lásky Dar

CZCH, CZCCH, CZGCH, BOS

Narozen

22.6.2012

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

0/0

clear

23.8.2018

Věra Hladíková, verahlad@seznam.cz, Týnec nad Sázavou

Future Star Akwen

BOB, Crufts 2018 2nd place, President cup winner 2018

Narozen

11.6.2016

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 1/1

PLL

Patella

Cerf

clear R 1/1

I love you z Andělovy dlaně

JUNIOR CLUB WINNER

Narozen

7.5.2016

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 1/1

clear R 1/1

PLL

Patella

Cerf

clear R 1/1

Vanzlová Jana, +420 739 458 671

Idol z Jasné hvězdy

PLJCH, Club Junior Winner

Narozen

14.8.2014

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 1/1

clear R 1/1

PLL

Patella

Cerf

clear R 1/1

1.3.2017

Monika Dornakova & Katerina Dornakova

Ignition To Mars Plyšový přítel

Narozen

9.6.2014

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 1/1

clear

PLL

Patella

Cerf

carrier

19.3.2018

Iva Strnadová

In My Soul von Shinbashi

ATCH, CZCH, CERCH, VDHCH, VDHJCH, CERJCH, HCH, INTCH(FCI), PLCH, SKCH, CROCH, Sieger Rostock 2017, 5x BOB, 9x BOS, 13x CACIB, 9x Res.CACIB, Import DE

Narozen

2.3.2014

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

29.6.2017

Hajduková Marie, +420 723 379 048

Incantodelmondo My Wish To Be Great

Nationa Winner, Import RU

Narozen

21.4.2015

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

26.7.2018

Petr a Denisa Melkovi

Kashmir z Jasné hvězdy

CZCH. CZCCH. INTCH(FCI). PLCH. PLJCH. ROMCH. SRBCH. SKCH

Narozen

3.5.2015

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 1/3

clear R 1/2

PLL

Patella

Cerf

0/0

clear R 1/2

5.2.2019

Michaela Szurmanová

Key To heart Heybett Jemalle

ATCH, CZCH, INTCH(FCI), SKCH, BISS Junior III, BISS Puppy

Narozen

21.8.2015

prcd/PRA

PRA/rcd3

PLL

Patella

Cerf

25.11.2016

Lenka Markovičová, +420 728 149 142

Kongo Mongoshi

JUNIOR BOB, Import DE

Narozen

9.12.2010

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

Jiřina Salátová

Landkris Mango

ATCH, CZCH, CZCCH, CZGCH, CZJCH, VDHCH, CERCH, INTCH(FCI), PLCH, ROCH, SRBCH, SKCH, BEST IN SHOW Nord Bohemia Canis Litomerice 2015, Crufts qualification 2015, Grand champion, Winter Winner Nitra 2016, Import RU

Narozen

8.3.2013

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

0/0

clear

7.3.2018

Procházková Kateřina, +420 775 361 134

Luccas Bos Bohemia

Narozen

2.5.2016

prcd/PRA

PRA/rcd3

PLL

Patella

Cerf

Martina Habanová

Luchnis for Molosos Gratzi

ATCH, ATJCH, BGCH, CZCH, CZCCH, CZGCH, CZJCH, GRCH, HCH, INTCH(FCI), MKCH, MOLCH, ROMCH, ROGCH, SKCH, UKRCH, BEST IN GROUP 1, BEST IN GROUP 2, BEST IN GROUP 3, BEST IN GROUP 4, MIDDLE & EAST EUROPEAN JUNIOR WINNER, AUSTRIAN BUNDESSIEGER, CHAMPION OF BESSARABIA, GRAND CHAMPION OF UKRAINE, GRAND CHAMPION OF BULGARIA, BALKAN CHAMPION, CHAMPION OF CROATIA, GRAND CHAMPION OF MACEDONIA BLACK SEA WINNER, 5x Best Of Juniors, 34x CACIB, 3x National Winner, Speciality Club Winner 9x BOS, 28x BOB Cruft's Qualifications 2017, 2018, 2019, 2020, Import UA

Narozen

4.8.2015

prcd/PRA

PRA/rcd3

PLL

Patella

Cerf

Luksorius Jeffree Star

SKJCH, Import RU

Narozen

2.1.2014

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

8.8.2019

Koldová Bohumila

Mango Kalis z Třeště

Narozen

12.12.2007

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

12.4.2016

Kusá Božena, +420 602 402 392

Mohawk Smart Art

SRBCH, SLOCH, Import AU

Narozen

31.12.2009

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

PLL

Patella

Cerf

clear

Táňa Vozníková

Neon z Jasné hvězdy

CZJCH, Zkoušky z výkonu : ZOP, ZZO, BH-VT

Narozen

19.5.2016

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 1/2

clear R 1/1

PLL

Patella

Cerf

clear R 1/2

4.7.2019

Záchulová Eva, 603 806 037, eva.piggy@seznam.cz, Karlovy Vary

Nexus Jemalle

CC, BIS

Narozen

16.12.2017

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 2/2

clear R 2/1

PLL

Patella

Cerf

clear R 2/2

29.4.2019

Lenka Markovičová, +420 728 149 142

Nicco Jemalle

Narozen

16.12.2017

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear R 2/2

clear R 2/1

PLL

Patella

Cerf

clear R 2/2

29.4.2019

Lenka Markovičová, +420 728 149 142

Nuebby Cool Lady

CZCH

Narozen

26.1.2012

prcd/PRA

PRA/rcd3

clear

carrier

PLL

Patella

Cerf

clear

31.1.2018

Romana Hlubočková